Odnawianie się torbieli w piersi

Witam. Po operacji wycięcia torbieli w piersi ( 2013r), pojawiły sie ponownie.Kuracja hormonalna nie zdała egzaminu- nawet najniższa dawka przyspiesza wzrost i ilość torbieli. Piersi bolą, torbiele są bardzo wyczuwalne ( widoczne gołym okiem)... Czy aby nie za szybko się znów pojawiły?Co może być tego przyczyną? Wmojej rodzinie są przypadki zachorowalności na nowotwory piersi. Biopsja nic nie wykazała...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, być może za rozwój torbieli odpowiadają zaburzenia równowagi hormonalnej. proszę pozostawać w stałym kontakcie z ginekologiem, który wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam.

Bez zbadania nie jestem w stanie nic odpowiedzieć , proszę udać sie do Centrum Onkologii w W-wie na konsultację , nr tel. rejestracji 22460009 , rejestracja telef. , potrzebne skierowanie od lekarza Pie--szego kontaktu pod tytulem:skierowanie do Por. chir. onkologicznej , zż