Odrywanie flegmy z płuc, duszności i ból klatki piersiowej przy wdechu

witam od ponad miesiąca odrywa mi się z płuc flegma, móiwłem lekarzowi rodzinnemu a on powiedział że nic nie słyszy na słuchawce i nic z tym nie zrobił, a mi jest duszno, przy wdechu boli mnie klatka piersiowa. Co mam z tym dlaej robić? Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam Rafał

Piotr Pilarski

Sugeruję prywatną wizytę u pulmonologa.

Pozdrawiam.