Odstawienie leku Alprox

Witam mam 32lata od 3lat zazywam alprox 0.5 mg praktycznie codziennie chciałabym to odstawić ale się boję bardzo proszę o radę

Magdalena StusiĹska

Jeżeli przyczyny, z powodu których przyjmowała pani lek są już dobrze kontrolowane, można o tym pomyśleć. Nie wolno jednak odstawić leku samodzielnie- lek należy odstawiać stopniowo, pod ścisłą kontrolą lekarza.