Odstawienie leku Perazin

Witam . Mam 22 lata i lekarz pprzepisal mi perazin 25mg kazal zazywac przez tydzien czsu jedna tabletke na noc i potem zwiekszyc dawke. Czyli 2 na noc a po jakims czasie 2 na noc i 1 dzien, Czytalem duzo na forum ze ludzie mowia ze po odstawieniu leku nie radza sobie ze soba itd . Czy to jest prawda ? Bo mam objawy co do tego leku, Dodam ze po tym leku czuje sie dobrze i nawet prowadze auto.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować schemat terapii zaleconej przez lekarza. Preparat może upośledzać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn. Dlatego też nie powinien Pan prowadzić samochodu.