Driptane a jazda samochodem

Driptane a jazda samochodem, lekarz przepisujac powiedział że można po nim prowadzić samochód. Jak czytam ulotkę pisze ze upośledza sprawność pschofizyczna. Więc można czy nie?

Lek. Michał Lenard

Lek może powodować senność i zaburzać widzenie, dlatego sugeruję unikać prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługi maszyn. Pozdrawiam!