Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a możliwość ciąży

Witam ,pisze w sprawie odstawienia tabletek antykoncepcyjnych :) chcemy razem z partnerem starać sie o dziecko 15/08/2013 doszło do stosunku tabletki brałam do 20/08/2013 dzień po nie otwierałam juz nowego opakowania ,jestem ździwiona ponieważ normalnie dostałabym już okres po 3 dniach ale go nie mam, dnia 28 i 30 rownież doszło do stosunku. Czy jest mozliwe ,że jestem w ciazy jaki wynosi tego %. Jak mam obliczyć dni płode??? nie jestem z tego za dobra.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo że jest Pani w ciąży. Jest ono szczególnie duże, jeśli 15.08 była Pani w trakcie przyjmowania białych tabletek placebo. Niestety nie da się dokładnie procentowo określić jak duża jest na to szansa :) Radziłabym wykonać test ciążowy, a w przypadku wyniku ujemnego powtórzyć go za tydzień.
Jeśli chodzi o wyznaczanie dni płodnych, polecam artykuł:
http://portal.abczdrowie.pl/wyznaczanie-dni-plodnych
Pozdrawiam!