Odwrotne założenie prezerwatywy

Witam! Wczoraj na początku stosunku z moją dziewczyną zacząłem zakładać prezerwatywę odwrotnie po czym odwróciłem ją i założyłem normalnie. Zewnętrzna część miała zapewne kontakt ze śluzem (nie znam fachowej nazwy), który wydziela się przed stosunkiem. Czy jest możliwość zapłodnienia w ten sposób? Jeśli tak, to czy jest to duża szansa i co można z tym zrobić?

Witam! Opisywaną wydzielinę stanowi naturalna substancja lubrykująca (nawilżająca) - preejakulat. Płyn ten zawiera śladowe ilości plemników, jednak dla zminimalizowania ryzyka zapłodnienia zaleca się ochronę przed przypadkowym wprowadzeniem go do dróg rodnych. Jeżeli w międzyczasie nie doszło do wytrysku, ryzyko ciąży jest znikome. Należy jednak podkreślić, że wielokrotne nakładanie prezerwatywy obniża jej trwałość oraz odporność na uszkodzenia, a tym samym obniża skuteczność jako metody antykoncepcyjnej. Pozdrawiam