Ognisko hipodensji w okolicy skroniowej w wyniku TK

Proszę o pomoc i wskazówki wizyta dopiero za miesiąc. Wynik TK Mężczy-35 lat- w lew.okolicy skroniowej ognisko hipodensji 10x8 mm opowiadającej przestrzeni okołonaczyn. Virchowa-Robina. Niewielka asymetria szer.kom.bocznych z przewaga str.prawej. Tętniakowate uwypuklenie w kompleksie t.łączącej przedniej po str,prawej. tętniak skieowanu do przodu 1,7, dł. 2mm, szyjka 1,4 mm. Na tylnym obrysie t.łącznej przedniej nieregul. uwypuklenie ściany bez tętniaka. Asymetria szer.tt. kręgowych prawa węższa

Do interpretacji klinicznej i pełnej konsultacji
OPIS TK "TK Mężczy-35 lat- w lew.okolicy skroniowej ognisko hipodensji 10x8 mm opowiadającej przestrzeni okołonaczyn. Virchowa-Robina. Niewielka asymetria szer.kom.bocznych z przewaga str.prawej. Tętniakowate uwypuklenie w kompleksie t.łączącej przedniej po str,prawej. tętniak skieowanu do przodu 1,7, dł. 2mm, szyjka 1,4 mm. Na tylnym obrysie t.łącznej przedniej nieregul. uwypuklenie ściany bez tętniaka. Asymetria szer.tt. kręgowych prawa węższa "
Opisane zmiany tętniakowate niewielkie, Wskazane byłoby uzupełnienie diagnostyki o badania obrazujące dokładniej naczynia mózgu: Angio TK, Angio MR
Pozdrawiam