Ograniczenie widoczności a stosowanie okularów

Witam, Mam nowe okulary od dwóch tygodni i niestety coś jest nie tak z prawym okiem. Widzę wyraźnie, ale na otwartej przestrzeni coś jest nie tak (np jak prowadzę samochód i widoczność jest ograniczona z obu stron to widzę bardzo dobrze). Wieczorami zaczyna mnie boleć głowa od tego. Wada: OP: -0,25 -0,25 90stopni OL: -0,5 -0,25 85stopni W czym może być problem? Jak byłam u optyka to pani mi zmieniała kąty oprawek co za pierwszym razem bardzo pomogło, ale jednak nie do końca.

Witam Panią
Zalecałabym szybką konsultację o lekarza okulisty aby przeprowadził dokładne badania Pani wzroku.
życzę powodzenia
Anna Suligowska

Jeśli okulista wykluczył somatyczne podłoże choroby, podobne objawy mogą tez pojawiać się na tle nerwicowym. Jeśli więc lekarz nie stwierdza somatycznych przyczyn trudności, warto się zgłosić do psychiatry i psychologa.