Okołooskrzelowy wzmożony, w otoczeniu wnęk obecność drobnoplamistych zagęszczeń miąższowych
na zdjęciu rtg 5 latki jest opis: ryzunek okołooskrzelowy wzmożony, w otoczeniu wnęk obecność drobnoplamistych zagęszczeń miąższowych, cień środkowy w normie. dziecko non stop kaszle od 2 dób

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże zapalne. Wskazana jest wizyta u lekarza pediatry.