Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 5 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Okołoporodowe porażenie splotu barkowego lewego typu Erba

Witam. Niedługo idę na komisję wojskową. Jaką kategorię mogę dostać, jeśli cierpię na okołoporodowe porażenie splotu barkowego lewego typu Erba, miałem stwierdzoną lekką arytmię (bez konieczności leczenia, prawdopodobnie na tle nerwicowym) oraz mam częste biegunki i silne bóle brzucha (zespół jelita drażliwego)?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Zdrowie kręgosłupa a krzesło w pracy - jakie powinno być?

Tomasz Chomiuk, fizjoterapeuta mówi o tym, jakie krzesła najlepiej sprawdzą się u ludzi, którzy wykonują pracę siedzącą. Krzesła, na których nasz miednica ma szansę się poruszać. Jeśli mamy możliwość wstać w trakcie pracy, np. podczas rozmowy telefonicznej, wykorzystajmy ją. Przerwy w siedzeniu na pewno posłużą naszemu kręgosłupowi.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Kategoria przydzielana przez komisje wojskową przyznawana jest w oparciu o badanie oraz wyniki badań dodatkowych a także historię leczenia. Bez szczegółowej analizy nie jest możliwe określenie przyznanej kategorii. Proszę stawić się przed komisja z kompletem dokumentacji medycznej.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy