Okres 4 dni przed skończeniem opakowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam od około 3lat biorę tabletki antykoncepcyjne "Atywia" biore je regularnie. Zostały mi 4tabletki do wybrania i dostałam okres;( nie wiem dlaczego...czy to moze byc z przemeczenia, ze stresu??? (doda ze od tygodnia zaczełam prace i czuje sie zmeczona ) I chciałam zapytac czy mam dalej wybrac te tabletki 4 i pozniej zrobic 7dniową przerwe jak zawsze?????

Dzień dobry!

Odpowiedź na to pytanie znajdzie Pani w ulotce leku lub u swojego lekarza prowadzącego. Najczęściej, niezależnie od krwawienia, poleca się dalsze przyjmowanie tabletek zgodnie z harmonogramem, tzn. dokończenie opakowania, 7 dni przerwy i kolejne opakowanie.

Pozdrawiam!