Okres a możliwość ciąży

mam pytanie czy zajście ciąże podczas okresu jest możliwe? ponieważ podczas stosunku pękła nam prezerwatywa i strasznie się stresuje tym...
ponad rok temu

Witam serdecznie! Okres menstruacji teoretycznie jest czasem niepłodnym. Jednak w trakcie krótkich cyklów miesięcznych podczas ostatnich dni krwawienia może dojść do zapłodnienia. Nie są to jednak przypadki częste a indywidualne ryzyko radziłabym oceniać po konsultacji z ginekologiem. Pozdrawiam.