Okres po zażyciu 20. tabletki antykoncepcyjnej

Witam. Biorę tabletki Ovulastan 4 opakowanie zawsze biorę o tej samej godzinie. i wczoraj wzielam 20 taletkie o godz 20.00. a dzis z rana dostalam okresu. chce zaznaczyc,ze od dwoch tygodni jestem na diecie i wieczorami cwicze. Czym jest spowodowane ten okres po wzieciu 20 tabletki? wczwsniej mialam okres 3 dni po odstawieniu? czy to normalne? prosze o szybka odpowiedz. Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa. Być może konieczne będzie zmodyfikowanie tabletek antykoncepcyjnych.