Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Okres podczas stosowania Cerazette

Witam,jestem w trakcie przyjmowania drugiego opakowania tabletek antykoncepcyjnych CERAZETTE bez przerwy i od trzech tygodni mam okres raz w mniejszym raz w wiekszym stopniu>. U ginekologa bylam zostalam zbadana dopochwowo jak rowniez usg i jest wszystko ok wiec dlaczego mam okres ?czy moze to byc nietolerancja mojego organizmu na tabletki i jaka jest wowczas skutecznosc tych tabletek?
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Witam serdecznie. Takie objawy mogą pojawiać się niestety w trakcie stosowania antykoncepcji.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy