Omdlenia, cuchnące gazy, gorączka i bóle brzucha

Tydzień temu się naschylalam myjac głowę.mialam wtedy okres.zrobilo mi się słabo,zemdlilo mnie.od wtedy mi się przelewa w brzuchu,mam cuchnace gazy,jakby slabosc w brzuchu i głowie.jakbym miała gorączkę a nie mam!jadlam jak zawsze.wyniki badań OK,brak chorób ukl.pok,pasożytów,bakterii,grzybicy itp.przyszlo nagle.brzuch wygląda ok bez bólu wzdec,dobrze trawi.co robić?jest b.scisniety,nospa nie pomaga,jak oddycham to czuję ścisk.jak go rozluźnić,wzmocnić,czuje się słaba jak po antybiotyku

Po pierwsze ocena przez chirurga pod kątem ostrych schorzeń jamy brzusznej. Jeżeli zostaną one wykluczone możliwa dalsza diagnostyka.