Omdlenie i wynik badania krwi 18-latka

mój syn ma 18 lat, zemdlał na lekcji wychowania fizycznego.Ma 190 cm wzrostu jest szczupły, waży 64 kg,trzy lata temu tez stracił przytomność, był w szpitalu , miał dużo badań, wszystkie prawidłowe. dzis sama zrobiłam morfologię z rozmazem; monocyty 11, granulocyty kwasochłonne 5,PDW 14, TSH 3,63, cukier 84 .Co może byc powodem utraty przytomności?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki bez wątpienia nie wskazują na żadną przyczynę utraty przytomności. Mówiąc ogólnie przyczyna najpewniej miała charakter naczyniowy lub neurologiczny. Proszę nie bagatelizować tego objawu - być może trzeba ponowić diagnostykę.