Omdlenie, osłabienie nóg i bóle pleców a stosowanie leków na tarczycę

Letrox 50 biorę a on jest na nadczynnosc tarczycy to sie powinno grubnąć ,a ja spadłem trochę z wagi co to może znaczyć z początku brania Letroxu było wszystko w porządku ale od wakacji zesłorocznych sie zdrowie pogorszyło wizyte mam w czerwcu u endokrynologa ciągłe te jakby omdlenia nogi jakieś słabe często bolą plecy zawsze w tym samym miejscu tak to nic innego mi nie dolega Prestarium od niedawna biorę parę dni pół tabletki nawet ciśnienie sie wyrównało czy moze ni coś tak z błędnikiem??

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie- letrox wyrównując niedoczynność tarczycy na pewno nie spowoduje przybierania na wadze- wręcz tak jak Pan pisze, można trochę zgubić. Jeśli chodzi o pozostałe objawy nie muszą być związane z tarczycą- ale proszę skonsultować sie z lekarzem rodzinnym, który po zbaddaniu i wykonaniu badania na poziom TSH i innych podstawowych badań będzie mógł powiedzieć więcej.