Ominięcie tabletki Dionelle z powodu pomyłki

Witam, przyjmuje tabletki antykoncepcyjne dionelle. I nie wiem dlaczego pominęłam 14 i 15 tabletke. Z powodu stresu wzięłam je obie dnia 16 okolo godziny 10. A o 18 wezmę tą z tego dnia. Niestety dostałam okres (dnia 16). Nie wiem czy po skończeniu blistra robić 7dniową przerwe czy zacząć kolejne opakowanie. I czy jestem zabezpieczona przed ciążą czy nie :<

Po dwudniowej przerwie którą pomyłkowo Pani zrobiła pojawiło się krwawienie z odstawienia - od tego momentu powinna Pani rozpocząć nowe opakowanie tabletek i w tym "cyklu" nie robić przerwy pomiędzy blistrami.