Pominięcie 20. tabletki a dodatkowa ochrona antykoncepcyjna

Witam. Zapomniałam zażyć 20 tabletki (czyli 3 tydzień i przed ostatnia tabletka przed przerwą 7dniową) biorę o 19 a wzięłam kolejnego dnia o 8. Dziś wezmę o 19 ostatnia i co mam zrobić. Robić przerwę czy od razu zacząć nowe opakowanie. I jak zacznę nowe to czy jest potrzebna dodatkowa ochrona czy nie.

Witam serdecznie. Najlepszym wyjściem byłoby potraktowanie tej pominiętej tabletki już jako pierwszy dzień przerwy. W innym przypadku proszę nie wykonywać przerwy pomiędzy opakowaniami.