Opadanie członka podczas stosunku u 20-latka

Witam mam problem z opadaniem penisa podczas stosunku. Miesiac temu przestałem się masutrbowac, gdyż uważałem, że to własnie to ma wpływ na moja potencje, lecz mój problem nie zniknał.Podczas stymulacji penisa wszytsko jest ok, ale po jej przestaniu mój penis przestaje działać. Podniecam się, dochodzi do ejakulacji, po czym mój penis opada.Jak długo trwa okres rekonwalescencji po odstawieniu onanizacji i powrotu do normalnego stosunku?Co powinienem robić by mój penis stał wciąz po stymulacji

Dzień dobry!

Utrata erekcji po ejakulacji (wytrysku) jest zjawiskiem naturalnym, powszechnym i prawidłowym. Jest to tzw. czas refrakcji, kiedy członek staje się niewrażliwy na dalszą stymulację i nie jest możliwe uzyskanie powtórnej erekcji.

Pozdrawiam!