Opadanie członka podczas zatrzymania wytrysku

Może ktoś mi wytłumaczy dlaczego jak zatrzymuje wytrysk to później członek nie jest twardy i opada?

To zależy od tego w jaki sposób wytrysk jest zatrzymywany i na jak długo. Zazwyczaj możliwe jest zatrzymywanie wytrysku i kontrolowanie twardości penisa poprzez np.: długość konkretnych miejsc uciskanych np na penisie, sposobów oddechu itp. dokonywanych w celu zatrzymania wytrysku. pozdrawiam serdecznie Marta Ptaszyńska

To zależy od tego w jaki sposób wytrysk jest zatrzymywany i na jak długo. Zazwyczaj możliwe jest zatrzymywanie wytrysku i kontrolowanie twardości penisa poprzez np.: odpowiednią długość uciskania konkretnych miejsc np na penisie, sposobów oddechu itp. dokonywanych w celu zatrzymania wytrysku. pozdrawiam serdecznie Marta Ptaszyńska