Opadanie dziąseł i odsłonięcie szyjek zębowych

Witam mam 27 lat jakiś czas temu zauważyłam że opadają mi dziąsła i zaczynają być widoczne korzenie byłam u dentysty i kazał mi używać specjalnej pasty niby pomogło ale jak zaczęłam używać innej pasty zauważyłam że zaczął mi się ruszać ząb dolna 3 jestem tym faktem bardzo zaniepokojona a wizytę mam dopiero za 2 tyg.są jakieś inne sposoby żeby tak się nie działo.pozdrawiam

Powinna Pani udać się na wizytę do lekarza dentysty zajmującego się leczeniem chorób przyzębia - periodontolog. Przeprowadzi dokładną diagnostykę i wdroży właściwe leczenie.