Jak zatrzymać ruchliwość zęba oraz zahamować opadanie dziąsła?

Czy istnieje jakiś sposób aby zatrzymać ruchliwość zęba oraz zahamować opadanie dziąsła?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

istnieje, jednak bez diagnostyki rtg i badania periodontologicznego tródno coś poradzić
proszę skonsultować się z periodontologiem
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinien Pan zgłosić się na konsultację do lekarza dentysty - periodontologa, który przeprowadzi dokładne badanie w kierunku chorób dziąseł i przyzębia oraz wdroży odpowiednie leczenie ( również w związku z ruchomością zębów ).