Opadnięta powieka i szkliste oczy oraz uczucie apatii i odbijanie

Witam. Od wczoraj mam lekko opadniętą powiekę, oczy też są lekko szkliste, odczuwam uczucie apatii i lekko żołądek często mi się odbija. Dodam że trwa to już tydz. Nie palę nie piję prowadzę zdrowy tryb życia Trenuję zawodowo biegi długodystansowe wyniki się nie pogorszyły. Proszę o radę.

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie można określić przyczyny. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.