Opalanie w solarium przy łuszczycy

moj chlopa mabłuszczyce i chce isc a solarium czy to jest dobre

Witam,
zarówno słońce jak i solarium daje poprawe stanu skóry u wielu osób chorych na łuszczycę. Niestety nie u wszystkich, u znikomej części osób słońce i solarium nie daja żadnej poprawy, a w sporadycznych przypadkach pogarszaja stan łuszczycy.