Oparzenia po opalaniu a odpowiednie działania

Witam :) Wczoraj przebywałam na słońcu 5h i nie posmarowałam się żadnymi kremami ochronnymi. Gdy zeszłam ze słońca bardzo słabo się czułam, zaczęło mi bić nierówno serce, lecz wieczorem to ustało. Na następny dzień znowu to samo więc postanowiłam iść do lekarza. Stwierdził,że mam oparzenia 1/2 stopnia i zapisał Filomag B6 oraz Bisocard. Mimo wizyty u lekarza nadal się niepokoje. Może tutaj ktoś mnie uspokoi.

Aleksander Ropielewski

Trudno mi powiedzieć coś więcej niż lekarz, który miał możłiwość badania. Jeżeli dosżło do oparzeń należy unikać słońca i nawilżać skórę.