Operacja by-passów a ryzyko powtórnej operacji

Jak wysokie jest ryzyko drugiej operacji na otwartym sercu.5 lat temu pacjent miał wszczepione baj-passy i bardzo słabe wyniki badań dot.serca?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez poznania pełnej historii choroby, zbadania pacjenta oraz oceny wyników badań dodatkowych nie jest możliwe określenie ryzyka ponownej interwencji. Lekarz prowadzący z pewnością udzieli wyczerpujących informacji.