Operacja odblokowania żył

Dzień dobry, bardzo proszę o udzielenie informacji odnośnie do zdrowia mojego taty. Z tego co wiem, to ma jedną żyłę przepchaną i grozi mu w związku z tym w każdej chwili zawał lub udar mózgu. Czy można wykonać operację, by przeczyścić kolejne żyły, by dodać większej szansy na zdrowie? Zaczyna też mieć problemy neurologiczne. Ostatnio nie mógł wypić przy obcej osobie kawy, tak mu się ręce trzęsły. Miał też lęk, by zejść ze schodów! Jak mu można pomóc? Proszę o poradę lekarską. Z góry dziękuję!

Witam!
Niestety ilość informacji jest znikoma i nie pozwala odnieść się do problemu. Proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym, który na pewno udzieli szczegółowych informacji o sytuacji Pani taty. Mimo szczerych chęci nie można powiedzieć czegokolwiek na podstawie przedstawionego opisu. Zaburzenia lękowe są problemem psychiatrycznym i nie wiążą się z organiczną chorobą jaką byłby zawał serca czy udar mózgu. Proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym w sprawie stanu zdrowia Pani taty, dopiero wówczas można będzie powiedzieć coś więcej, w tej chwili nie podała Pani żadnych konkretnych informacji. Pozdrawiam serdecznie!