Rokowania po zawale

Mój tata (lat 58) we wtorek miał zawał serca. Niestety, nie rozpoznał objawów i do szpitala trafił w 5-6 godzinie zawału. Miał mega rozległy zawał serca. Lekarz mówi, że ma 3/4 serca uszkodzone. Do tego doszło zapalenie płuc. Czego mogę się spodziewać w najbliższych dniach?
KOBIETA ponad rok temu

Trudno jest oszacować rokowanie dla Pani taty. Jest to sprawa dość indywidualna, jak dalej będzie wyglądać wydolność układu sercowo-naczyniowego i stan zdrowia. Na pewno szczegółowych informacji udzieli lekarz opiekujący się tatą na podstawie całości obrazu klinicznego i wyników badań.