Rokowania po rozległym zawale przy chorobie wieńcowej

Witam chciałabym zapytać o rokowanie dla mojego taty lat 58 po rozległym zawale, z chorobą wieńcową po PCI RCA Z IMPLANTACJA DES. ciągle hospotalizowany oddycha sam jest w śpiączce, frakcja wyrzut 10% czy możliwe aby mógł normalnie żyć z taką frakcja, lub czy istnieje możliwość aby ta fracja z czasem wzrastała? AK150/min,CTK 119/70mmhg. Ogólna hypokineza, poszerzone jamy serca, zastawki bez zapalenia osierdzia.skrzeplin w badaniu TTE nie stwierdzono.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza obserwacja i ciężko jest przewidzieć reakcje organizmu. Poprawa funkcji serca jest możliwa.