Szanse na powrót do zdrowia po zawale

Mój szwagier wczoraj miał zawał w karetce wymiotował (zachłysnoł sie i ma zapalenie płuc ) caly czas jest nie przytomny .Jakie ma szanse na powrót do zdrowia

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, rokowania zależą od stanu klinicznego stopnia ciężkości zapalenie płuc, rozległości zawału, obecności chorób towarzyszących i indywidualnej zdolności obronnej organizmu. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który udzieli szczegółowych informacji.Pozdrawiam