Operacja odtworzenie małżowiny usznej

Mój syn ma 17 lat, urodził sie z nie wykształconą małżowiną, w ubiegłym roku odtworzono mu kanał słuchowy i zaczął się koszmar ponieważ nikt nie potrafi nam pomóc.Znalazłam szpital w którym wykonano wszczepienie tytanowych zaczepów i sylikonowe ucho, które były w całości refundowane, ale teraz zaproponowano mi prywatne wykonanie tego zabiegu, a same zaczepy kosztują 30000 zł plus wykonanie zabiegu. to jest jakiś koszmar. Proszę o jakąkolwiek poradę.

Witam,
Często po wykonaniu odtworzenia przewodu słuchowego zewnętrznego jest problem z wykonaniem rekonstrukcji małżowiny usznej przy pomocy tkanek własnych. Proszę o przesłanie zdjęć a będę mógł się wypowiedzieć czy istnieje możliwość jakiejkolwiek pomocy. Jeżeli chodzi o implant tytanowy oraz następczą epitezę małżowiny to proszę kontaktować zie z NFZ bo taka refundacja może istnieć.

pozdrawiam
Marek Paul
http://www.szpital-marciniak.wroclaw.pl/chir_plastyczna.html