Plastyka rekonstrukcji małżowiny usznej

witam moj 6-letni syn stracił1/3 malzowiny usznej poniewaz pies mu odgryzl i mamy skierowanie do do kliniki plastycznej tylko pani laryngolog kazala poszukac jej w internecie czy moglby mi ktos polecic taka klinike

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani miejsca zamieszkania, co znacznie utrudnia polecenie konkretnej kliniki. O szczegółach proszę zatem porozmawiać z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.