Operacja oszczędzająca pierś i nieprawidłowe gojenie ran

Witam. 27 czerwca miałam operacje oszczędzającą pierś. Pod piersią po operacji robiło mi się dziwne, bolące (z początku bardziej teraz głównie podczas dotykania) zgrubienie (podłużne jak żyła) biegnące aż do brzucha. Co zrobić w takiej sytuacji? Dodam, że z nieznanych dla mojego chirurga powodów rana źle się goi. Zastanawiam mnie również co zrobić w takiej sytuacji gdzie po miesiącu nadal wydobywa się płyn z rany i ogólnie nie wygląda ona tak jak powinna po upływie tego czasu.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza chirurga, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie. sadze, ze konieczne jest wykonanie wymazu z rany.

Witam , nie znam stanu wyjściowego, rodzaju,przebiegu operacji ani przebiegu pooperacyjnego!-nie potrafię wiec odpowiedzieć nic konkretnego!!! Proponuję zglosić się do przelozonego operatora lub do innego ośrodka onkologicznego!!! z.żurawski