Operacja przepukliny udowej a aktywność fizyczna

witam jestem 10 dni po operacji przepukliny udowej jestem w ciągłym ruchu nic nie boli, troszkę ciągną szwy ale na początku rana delikatnie podkrwawiała natomiast od ok 2-3 dni z rany sączy się zółta jakby ropa coż to może oznaczać infekcję? oczyszczanie rany? dodam tylko ze nie stosowalem zadnej specjalnej diety duzo ruchu i oczywiscie nic nie dzwigalem, i jeszcze jedno pytanie kiedy można rozpocząc zycie seksualne po takim zabiegu dziękuje za odpowiedz

Konieczna kontrola u operatora , on zbada ,zadecyduje co jest i co trzeba ew.zrobić oraz powie nt.przyszłości - ja nie znam rodzaju operacji(są różne techniki),jej zakresu,przebiegu i efektu - nie mogę więc odpowiedzieć , zż

Witam. Sączenie z rany to może być efekt infekcji i należy pokazać się u chirurga. Życie seksualne - bez dźwigania nie powinno stanowić problemów ;)