Pieczenie po operacji przepukliny pachwinowej

Witam, 2 miesiące temu miałem operację na przepuklinę pachwinową. Rana szybko się zagoiła.W tamtym tygodniu wróciłem do pracy(jestem mechanikiem, więc czasami muszę dźwigać) i w środku rany czułem pieczenie przez kilka sekund. Od tego czasu gdy napnę mięśnie brzucha czuję pieczenie. Wcześniej nic mnie nie bolało i dlatego zaczynam się niepokoić. Co może być tego przyczyną?Dodam, że chce wrócić na siłownię,ale boję się,że mogę coś uszkodzić w środku rany.co mam zrobić?

Witam.
Po 2 miesiącach nie powinno się raczej nic stać, ale nie powinno się podejmować wysiłku fizycznego przez 3 miesiące. Najgorsze, co może się przydarzyć, to wznowa i należy ją wykluczyć. Proponowałbym wykonać USG żeby wykluczyć nawrót. Dobrze by było powstrzymać się także od dźwigania przez jakiś miesiąc. Pozdrawiam