Pieczenie rany po operacji przepukliny pachwinowej

Mam pytanie nie całe 2miesiace temu miałem operacje przepukliny pachwinowej prawej metodą lichtensteina wszystko bylo ok po operacji po miesiącu ból całkiem minął wróciłem do pracy po pierwszym dniu przy dużym wysiłku poczułem ostry ból w miejscu gdzie jest szew i poniżej teraz piecze i kłuje w tym miejscu od kilku dni przy wstawaniu kichaniu kasłaniu czy coś się mogło stać coś uszkodzić ?

Witam. Jeśli nie uwypukla się przepuklina to najpewniej naderwał się prawdopodobnie jakiś szewek i trzeba będzie poczekać aż się to wygoi. Zwykle zalecamy zakaz dźwigania ciężarów itp wysiłków przez 6 miesięcy.