Operacja zaćmy u 55-latki

Witam. Jestem 7 mc. po operacji zacmy i w jednym oku wieczorem widze podwojnie swiatło tak jakby w lustrze odbicie i mam wrazenie ze widze soczewke. Drugie oo jest ok. Tydzien temu miałam laser yag i nie widze roznicy. Juto mam kontrol po lasrze co moze byc powodem takiego widzenia . Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie samego opisu nie można stwierdzić co jest przyczyną. Proszę zgłosi się do okulisty, który przeprowadzić odpowiednią diagnozę.

Pozdrawiam.