Operacja żylaka odbytu u 29-latka

Witam Zdiagnozowano u mnie ok. miesiąca temu żylaka odbytu (jest na zewnątrz). Dostałem skierowanie do szpitala na jego wycięcie. Czy w tym stadium żylaka nie ma innej możliwości pozbycia się go (np. laser, gumki)? Jeśli macie Państwo namiary gdzie można przeprowadzić taką operację proszę o adres. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje wiele metod leczenia hemoroidów. Niemniej jednak na podstawie obrazu klinicznego została podjęta decyzja o interwencji chirurgicznej. Jeśli nie zgadza się Pan z opinią lekarza prowadzącego to proszę zasięgnąć opinii innego specjalisty w dziedzinie chirurgii.