Operacyjne usuwanie hemoroidów a możliwe następstwa

Zacznę od tego, ze 2.04 mialam operacyjnie usuwane hemoroidy. Zabieg jednodniowy. Dwa dni były znosne jezeli chodzi o bol. Pozniej z jednej strony odbytu powstała boląca narosl. Chodzi o to, ze narosl ta powoduje bol wywołujący dreszcze i drżenia. Jest bardzo czula na dotyk i ciagle odchodza od niej klocia w gore, do pochwy. Dodatkowo miejsce te jest jakby nagrzane. Druga strona odbytu, takze operowana, goi sie ladnie, czuc dyskomfort przy wypróznianiu, ale jest „gładka”. Co to moze byc?

Aleksander Ropielewski

Z opisu można podejrzewać powstanie ropnia okołoodbytniczego. Bez badania nie mam pewności, jednak na pewno należy skontaktować się z lekarzem.