Opis RTG kręgosłupa szyjnego oraz ból i drętwienie ręki

witam wlasnie odebralam wynik rtg oczywiscie termin do ortopedy dlugi a bol silny mam opis zdjecia i pisze zdj kregoslupa szyjnego wykazuje;zniesienie lordozy szyjnej,zwezenia przestrzeni m-kregowych C4-C7 z wyostrzeniami krawedzi trzonow i w w stawach unco- vertebr.od 3tygodni lewa reka boli i obecnie mam wrazenie wczasie bolu dretwienie i od srotka jakby ogien prosze o rade

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy najprawdopodobniej są spowodowane zmianami w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. W przypadku braku możliwości dostania się do specjalisty proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży doraźne leczenie.