Wynik zdjęcia RTG kręgosłupa szyjnego
robilam zdiecie kregoslupa szyjnegowynik jest taki.Nieznaczne zwezenie przestrzeni miedzytrzonowej na wys.C3/C4 w kierunkurozpoczynajacej sie dyskopathii.deformacyjne wyciagniecia krawedzi trzonow kregowych.fizjol lordoza szyjna nieco splycona.co to oznacza i jak sie leczy?

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta u lekarza, który wdroży odpowiednie leczenie. Najprawdopodobniej będzie to leczenie zachowawcze.