Spłycenie lordozy lędźwiowej i drobne zwężenie przestrzeni międzykręgowej w wyniku RTG
witam.Wlasnie odebralam wynik badania RTG.bADANY ODCINEK L-S AP B OPIS.SPLYCENIE LORDOZY LEDZWIOWEJ.mOZLIWE DROBNE ZWEZENIE PRZESTRZENI MIEDZYKREGOWEJ L5 S1 co to oznacza?czy to jest grozne?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.