Opis RTG kręgosłupa u 64-latki
Jak zinterpretować wynik Rtg kręgosłupa Niewielkie lewo wypukłe skrzywienie. Krążki m-kręgowe L4/L5 i L5/S1 nieco obniżone. Na krawędziach trzonów niewielkie zaostrzenia

KOBIETA, 64 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Wynik może wskazywać na chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa.
Pozdrawiam