Opis RTG po zapaleniu oskrzeli z przerzutami do płuc
Witam. Jestem po świeżo przebytym zapaleniu oskrzeli z przerzutem na płuca. Oto opis RTG : PA, BOCZNE LEWE: Zaznaczone wzmożenie rysunku śródmiąższowo-okołooskrzelowego pól płucnych. Przepona po stronie lewej "wysoko" ustawiona, kąty wolne. Sylwetka serca niepowiększona. Pogłębienie kyfozy piersiowej z klinowatym ukształtowaniem trzonów na jej szczycie. Proszę o interpretację i z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania
Poza wzmożonym śródmiąszem (który może być taki po zapaleniu) reszta pozostaje bez odchyleń. Najlepiej wykonać kolejną kontrolę, jeśli będzie konieczna kilka tygodni od leczenia.