Opis RTG po zapaleniu oskrzeli z przerzutami do płuc

Witam. Jestem po świeżo przebytym zapaleniu oskrzeli z przerzutem na płuca. Oto opis RTG : PA, BOCZNE LEWE: Zaznaczone wzmożenie rysunku śródmiąższowo-okołooskrzelowego pól płucnych. Przepona po stronie lewej "wysoko" ustawiona, kąty wolne. Sylwetka serca niepowiększona. Pogłębienie kyfozy piersiowej z klinowatym ukształtowaniem trzonów na jej szczycie. Proszę o interpretację i z góry dziękuję za odpowiedź.

Magdalena StusiĹska

Poza wzmożonym śródmiąszem (który może być taki po zapaleniu) reszta pozostaje bez odchyleń. Najlepiej wykonać kolejną kontrolę, jeśli będzie konieczna kilka tygodni od leczenia.