Opis USG jamy brzusznej u 36-latka
usg jamy brzusznej. pęcherzyk żólciowy cienkościenny bez złogów ,drogi żółciowe nieposzerzone ,wątroba powiększona .od spodu przylega do niej (byc może naciekająca )zmiana litotorbielowata wlk 191*168*138mm we wnęce wątroby podejrzane węzły chłonne wlk 27i 28mm trzustka aorta niewidoczne nerki i śledziona w gr normy pęcherz moczowy niewypełniony prosze o poradę

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! W podanym wyniku istotną nieprawidłowość stanowi duża zmiana litotorbielowata w obrębie wnęki wątroby. Tego typu zmiana budzi niepokój onkologiczny. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko NIEZWŁOCZNIE udać się do specjalisty gastroenterologa lub chirurga.