Opis USG w 13 tygodniu ciąży
Witam, jestem w 13 tygodniu ciąży, na opisie z usg mam zapisane AFI(N), co oznacza litera N? Bardzo proszę o odpowiedź. Kinga

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, prawdopodobnie oznacza to skrót od Norma. Jednakze zalecam wizyte u lekarza ginekologa celem wyjaśnienia. Pozdrawiam