Opis w wyniku badania antygenów

witam proszę mi wytłumaczyć co w wyniku ana profile5 oznacza intensywność ? Czemu w jednym antygenie jest 0, w innym 1, a jeszcze w innym 2 ? Klasa jest wszędzie negatywna. A interpretacja wyniku: nie stwierdzono obecności przeciwciał tych antygenów (brak przeciwciał). Proszę o odpowiedź. Wizytę u reumatologa mam na koniec sierpnia. Z góry dziękuję Magda

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Najważniejsza jest interpretacja, która mówi, że nie stwierdzono obecności przeciwciał dla antygenów. Nie ma powodów do niepokoju. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą reumatologiem.