Opis zdjęcia klatki piersiowej 37-latka

OPIS ZDJĘCIA KLATKI PIERSIOWEJ:ZAGĘSZCZENIE W GÓRNYM BIEGUNIE LEWEJ WNĘKI DO DALSZEJ DIAGNOSTYKI KLATKI PIERSIOWEJ W KIERUNKU ZMIANY ROZROSTOWEJ.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym wyniku nieprawidłowość stanowi zagęszczenie w górnym biegunie wnęki płuca lewego. Ze względu na fakt, że zmiana budzi podejrzenie onkologiczne, wymaga dokładniejszej diagnostyki, tj. wykonania tomografii klatki piersiowej. Proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza.